Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Tayhan | 52 yorum
7.830,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 7840 Bosch 1000 W 3.9 lt Hazneli Mutfak ŞefiSatıcı: ege shop | 108 yorum
7.902,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 7902.00 Bosch MUM58720 Mutfak Şefi - BeyazSatıcı: FormDayanıklıTüketim | 2 yorum
8.113,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 8113.62 Bosch MUM58720 3.9 LT Mutfak RobotuSatıcı: AtacelElektronik
8.162,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 8162.53 Bosch MUM58720 3.9 LT Mutfak RobotuSatıcı: pmkgrupltd
8.246,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 8246.75 BOSCH MUM 5 SERİE 4 CREATİONLİNE (MUM58720) 1000W MUTFAK ROBOTU RED-SİLVER 8.246,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 8256 Bosch Mum58720 3.9 L 1000 W Mutfak Şefi Hamur Yoğurma MakinesiSatıcı: Teknomahall
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 8399.00 Bosch Mum58720 Mutfak Şefi MUM58720YENI-SERI-2023Satıcı: Yabeda
8.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 8449.00 Bosch MUM58720 3.9 LT Mutfak RobotuSatıcı: kapidakifirsat | 17 yorum
8.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 8529.00 Bosch Mum58720 1000 W 3.9 Lt Mutfak SefiSatıcı: AYMETDTM
8.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 8699.00