Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Fressi Power Blender Seti Mutfak Robotu Salata Doğrayıcı 2,5L 1200W Fr-Pbl02 Armonia Satıcı: Fressi Home
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 2699.00
Fressi Power Blender Seti Mutfak Robotu Salata Doğrayıcı 2,5L 1200W Fr-Pbl02 Armonia Satıcı: Fressi Home
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 2699.00
Fressi Power Blender Seti Mutfak Robotu Salata Doğrayıcı 2,5L 1200W Satıcı: WEXTA
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
3 2999.00
Fressi Power Blender Seti Mutfak Robotu Salata Doğrayıcı 2,5L 1200W Satıcı: WEXTA
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
4 2999.00
Power Blender Seti Mutfak Robotu Salata Doğrayıcı 2,5l 1200W FR-PBL02 Armonia - Yeşil
Satıcı: WEXTA | 16 yorum
3.030,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 3030.00
Fressi Mutfak Robotu 1200W Güçlü 2,5 lt Kapasite ile Çok Amaçlı Doğrayıcı ve Karıştırıcı FR-PBL02 Armonia - Krem
Satıcı: WEXTA | 16 yorum
3.030,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 3030.00