Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Fiyatları

Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu 2000 Watt Güç, 1,5 Litre Kapasite ve Çoklu Fonksiyonlar - Kırmızı - Siyah

Satıcı: TAŞARAVM | 29 yorum

2.729,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2729.90
HOMEND Functionall 2851H Mutfak Robotu Antrasit Siyah

Satıcı: Solomungo

2.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2620.00
HOMEND Functionall 2851H Mutfak Robotu Antrasit Siyah

Satıcı: kavran home

2.630,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2630.00
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.729,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 2729.02
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Siyah Kırmızı

Satıcı: Saruhan Evim

2.742,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 2742.65
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Siyah Kırmızı

Satıcı: Amazon.com.tr

2.743,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 2753.02
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.743,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 2743.02
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Antrasit Siyah

Satıcı: TAŞARAVM

2.798,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 2808.8
Homend Functionall 2851H Çoklu Set Mutfak Robotu 2000 Watt 1,5 Litre Kapasite ile Fonksiyonel Kullanım - Antrasit

Satıcı: Homend | 29 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 2799.00
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu kirmizi-siyah

Satıcı: Homend

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 2799.00
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu antrasit-siyah

Satıcı: Homend

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 2799.00
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Siyah Kırmızı

Satıcı: Homend

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 2799.00
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Antrasit Siyah 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2799.00
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Siyah Kırmızı 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2799.00
Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Antrasit Siyah

Satıcı: Dijital Ankastre

4.646,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

15 4646.30

Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gri Siyah
• Yükseklik 29 cm
• Genişlik 29 cm

Homend Functionall 2851H Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.