Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kenwood FDM316SS Multi Pro Compact Mutfak Robotu Doğrayıcı Satıcı: GALLERY CRYSTAL
14.869,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 14869.64
Kenwood FDM316SS Multi Pro Compact Mutfak Robotu 800 W Güç ve 2,1 lt Kapasite ile Çelik Materyal
Satıcı: MELİENTE | 6 yorum
16.744,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 16744.00
Kenwood FDM316SS Multi Pro Compact Mutfak Robotu 800 W Güç ve 2,1 lt Kapasite ile Çelik Materyal
Satıcı: BİG MAĞAZA | 6 yorum
17.031,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 17031.96
Kenwood Multi Pro Compact Mutfak Robotu FDM316SS - 800 Watt Dayanıklı Motor, 2,1 Lt Mutfak Robotu ve 3 Çelik Disk, 1,2 Lt Cam Smoothie Blender, Entegre Dijital Tartı, Cam Doğrayıcı, Narenciye Sıkacağı Satıcı: BİG MAĞAZA
19.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 20009.99
Kenwood Fdm316ss Multi Pro Compact Mutfak Robotu
Satıcı: BİG MAĞAZA
21.231,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
5 21231.20
Kenwood FDM316SS Multi Pro Compact Mutfak Robotu Doğrayıcı Satıcı: Gürel Home
21.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 21600.00
Kenwood Fdm316ss Multi Pro Compact Mutfak Robotu Satıcı: BİG MAĞAZA
22.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 22990.00