Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Kenwood MultiPro Express FDP65.450WH Mutfak Robotu Fiyatları

Kenwood FDP65.450WH 1000 Watt Multipro Ekspress Mutfak Robotu - 3 Lt Hazne Kapasiteli

Satıcı: Premium Sepet | 11 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 8999.00
Kenwood FDP65.450WH 1000 Watt Multipro Ekspress 3 Litre Hazne Kapasiteli Mutfak Robotu

Satıcı: Premium Sepet

8.995,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 8995.42
Kenwood FDP65.450WH 1000 Watt Multipro Ekspress Mutfak Robotu 3 Litre Hazne Kapasiteli

Satıcı: Premium Sepet

9.505,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 9505.03
Kenwood FDP65.450WH 1000 Watt Multipro Ekspress Mutfak Robotu - 3 Lt Hazne Kapasiteli

Satıcı: KENWOOD TÜRKİYE | 11 yorum

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 9990.00
Kenwood FDP65.450WH 1000 W Multipro Ekspress Mutfak Robotu silver

Satıcı: Buevin

11.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 11490.00
Kenwood FDP65.450WH 1000 Watt Multipro Ekspress Mutfak Robotu 3 Litre Hazne Kapasiteli

Satıcı: BUEVİN

11.750,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 11750.20
Kenwood FDP65.450WH 1000 Watt Multipro Ekspress 3 Litre Hazne Kapasiteli Mutfak Robotu

Satıcı: Buevin

11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 11990.00
FDP65.450WH 1000 Watt Multipro Ekspress 3 Litre Hazne Kapasiteli Mutfak Robotu 12.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13000
Kenwood 1000 Watt Multipro Ekspress Mutfak Robotu - 3 Lt Hazne Kapasiteli fdp65.450wh 12.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 12990.00
Kenwood FDP65.450WH 1000 W Multipro Ekspress Mutfak Robotu silver

Satıcı: Premiumsepet

13.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 13490.00

Kenwood MultiPro Express FDP65.450WH Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

Kenwood MultiPro Express FDP65.450WH Mutfak Robotu Temel Özellikleri

Güç:
2
1.5 litre
Var

Kenwood MultiPro Express FDP65.450WH Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 40 cm
• Genişlik 22 cm
• Derinlik 24 cm

Kenwood MultiPro Express FDP65.450WH Mutfak Robotu İle En Çok Karşılaştırılan Mutfak Robotu Ürünleri

Kenwood MultiPro Express FDP65.450WH Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.