Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
1.6 kg

KitchenAid 5KFC0516 Mutfak Robotu Fiyatları

KitchenAid 1,19 L Mutfak Robotu 250 W Güç ile Kesme Doğrama Özellikli Siyah Renk 5KFC0516

Satıcı: Premium Sepet | 7 yorum

8.279,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 8279.08
Kitchenaid 1,19 L Mutfak Robotu 5KFC0516 Almond Cream-EAC

Satıcı: Amazon.com.tr

8.254,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 8264.08
Kitchenaid 1,19 lt Mutfak Robotu 5KFC0516 240 W Güçlü Matte Black Renkli Çok Fonksiyonlu Tasarım - Siyah

Satıcı: Piranlar Ev Aletleri | 5 yorum

8.279,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 8279.08
Kitchenaid 5KFC0516EER 1.19 L Mutfak Robotu kirmizi

Satıcı: MakroReyon

8.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 8749.00
Kitchenaid 5KFC0516EER 1.19 L Mutfak Robotu kirmizi

Satıcı: PapatyaEv

8.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 8749.00
Kitchenaid 1,19 Litre Mutfak Robotu Cream 5KFC0516

Satıcı: Premium Sepet

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 8999.00
Kitchenaid 1,19 Litre Mutfak Robotu Cream 5KFC0516

Satıcı: Gallery Crystal

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 8999.00
KitchenAid 5KFC0516EER Empire Red 1,19 Litre Mutfak Robotu

Satıcı: PAPATYAEV

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 8999.00
KitchenAid 5KFC0516EOB 1,19 L Mutfak Robotu Onyx Black

Satıcı: Premium Sepet

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 8999.00
Kitchenaid 5Kfc0516Eob 1,19 L Mutfak Robotu Onyx Black

Satıcı: Premium Sepet

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 8999.00
Kitchenaid 5Kfc0516 Almond Cream-Eac 1.19 Lt Mutfak Robotu

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 8999.00
Kitchenaid 1,19 L Mutfak Robotu 5Kfc0516 Almond Cream-Eac

Satıcı: Toy Fox

18.564,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 18574

KitchenAid 5KFC0516 Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

KitchenAid 5KFC0516 Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

KitchenAid 5KFC0516 Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.