Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
1.2 kg

KitchenAid 5KFC3516 Mutfak Robotu Fiyatları

KitchenAid 5 KFC3516, Mini-Food-işlemci, harika kıymak, hazırlayabilirsiniz von salata soslarında ve soslar 5KFC3516EWH

Satıcı: PremiumSepet

8.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 8859
KitchenAid 5KFC3516EOB Mini Mutfak Robotu siyah

Satıcı: PapatyaEv

8.949,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 8949.08
KitchenAid Mini Mutfak Robotu - 5KFC3516 - Beyaz

Satıcı: PapatyaEv | 48 yorum

9.107,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 9107.08
Kitchenaid Mini Mutfak Robotu 5KFC3516 Contour Silver-ECU

Satıcı: Amazon.com.tr

9.174,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 9184.08
Kitchenaid Mini Mutfak Robotu 5KFC3516 Almond Cream-EAC

Satıcı: Amazon.com.tr

9.174,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 9184.08
KitchenAid Mini Mutfak Robotu - 5KFC3516 830ML ECU - Gri

Satıcı: ernshop | 48 yorum

9.199,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 9199.08
KitchenAid 5KFC3516EER Mini Mutfak Robotu kirmizi

Satıcı: MassaGaleri

9.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 9749.00
Kitchenaid Mini Mutfak Robotu 5KFC3516 Empire Red- EER

Satıcı: AKDENİZ ZÜCCACİYE 1979

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 9999.00
Kitchenaid Mini Mutfak Robotu 5KFC3516 Empire Red- EER

Satıcı: GURMEPLUS

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 9999.00
Kitchenaid Mini Mutfak Robotu - 5KFC3516ECU

Satıcı: PAPATYAEV

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 9999.00
KitchenAid 5KFC3516EAC Almond Cream 240W Mini Mutfak Robotu

Satıcı: PAPATYAEV

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 9999.00
KitchenAid Classic Mini Mutfak Robotu 5Kfc3516Ewh

Satıcı: PAPATYAEV

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 9999.00
KitchenAid 5KFC3516ECU Mini Mutfak Robotu Gri

Satıcı: Premium Sepet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 9999.00
5KFC3516 Almond Cream Mini Mutfak Robotu 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 10009
5KFC3516 Empire Red Mini Mutfak Robotu 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 10009
KitchenAid 5KFC3516EOB Onyx Black 240W Mini Mutfak Robotu

Satıcı: Makroreyon

9.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 10009
KitchenAid 5KFC3516EAC Almond Cream 240W Mini Mutfak Robotu

Satıcı: Makroreyon

9.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 10009

KitchenAid 5KFC3516 Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

KitchenAid 5KFC3516 Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

KitchenAid 5KFC3516 Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.