Güç:
Hız Kademesi:
3
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
2.9 kg

KitchenAid 5KFP0719 Mutfak Robotu Fiyatları

Kitchenaid 1, 7 L Mutfak Robotu 5KFP0719 Empire Red - EER

Satıcı: Amazon.com.tr

10.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 10660
Kitchenaid 1, 7 L Mutfak Robotu 5KFP0719 Almond Cream - EAC

Satıcı: Amazon.com.tr

11.039,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 11049.08
KitchenAid 5KFP0719EAC 1,7 Litre Mutfak Robotu Krem Plastik Malzemeden Çok Amaçlı Bıçaklar ile

Satıcı: Premium Sepet

11.039,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 11039.08
KitchenAid 5KFP0719EAC 1,7 Litre Mutfak Robotu Krem Plastik Malzemeden Çok Amaçlı Bıçaklar ile

Satıcı: PapatyaEv

11.039,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 11039.08
Kitchenaid 1, 7 L Mutfak Robotu 5KFP0719 Matte Black - EBM

Satıcı: Amazon.com.tr

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 11509
KitchenAid 5KFP0719EER Mutfak Robotu kirmizi

Satıcı: Premiumsepet | 13 yorum

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 11499.00
KitchenAid 5KFP0719EER Mutfak Robotu kirmizi

Satıcı: AKDENİZZÜCCACİYE1979

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 11499.00
Kitchenaid 1,7 L Mutfak Robotu 5Kfp0719 Onyx Black

Satıcı: AKDENİZ ZÜCCACİYE 1979

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 11999.00
Kitchenaid 1,7 L Mutfak Robotu 5Kfp0719 Onyx Black

Satıcı: GURMEPLUS

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11999.00
KitchenAid 5KFP0719EER Empire Red 1,7 Litre 250W Mutfak Robotu

Satıcı: Premium Sepet

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 11999.00
Kitchenaid Mutfak Robotu 1.7 Lt Empire Red -5KFP0719EER

Satıcı: PAPATYAEV

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 11999.00
Kitchenaid 5KFP0719EOB 1,7 Litre Onyx Black Mutfak Robotu

Satıcı: Premium Sepet

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 11999.00
Kitchenaid 5KFP0719EOB 1,7 Litre Onyx Black Mutfak Robotu

Satıcı: PAPATYAEV

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 11999.00
Kitchenaid 1,7 L Mutfak Robotu - 5kfp0719 13.952,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 13952.33
Kitchenaid 1,7 L Mutfak Robotu - 5kfp0719 13.952,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 13952.33
5KFP0719 Almond Cream Mutfak Robotu 1,7 lt 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 14009
5KFP0719 Empire Red Mutfak Robotu 1,7 lt 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 14009
Kitchenaid 1, 7 L Mutfak Robotu 5Kfp0719 Empire Red-Eer

Satıcı: Toy Fox

23.889,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 23899
Kitchenaid 1, 7 L Mutfak Robotu 5Kfp0719 Almond Cream-Eac

Satıcı: Toy Fox

24.698,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 24708

KitchenAid 5KFP0719 Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

KitchenAid 5KFP0719 Mutfak Robotu Temel Özellikleri

Güç:
3
Var
2.9 kg

KitchenAid 5KFP0719 Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gri Kırmızı Krem Siyah
• Yükseklik 29 cm
• Genişlik 19.5 cm
• Derinlik 19.5 cm
• Ağırlık 2.9 kg

KitchenAid 5KFP0719 Mutfak Robotu İle En Çok Karşılaştırılan Mutfak Robotu Ürünleri

KitchenAid 5KFP0719 Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.