Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
4.54 kg

KitchenAid 5KFP1319 Mutfak Robotu Fiyatları

Kitchenaid 3,1 L Mutfak Robotu - 5KFP1319 (5KFP1319EAC)

Satıcı: AFA HOME

23.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 23460.00
Kitchenaid 3,1 L Mutfak Robotu - 5KFP1319 (5KFP1319EAC)

Satıcı: Premium Sepet

23.735,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 23735.08
Kitchenaid 3,1 L Mutfak Robotu 5KFP1319 Black Matte-EBM

Satıcı: Enplus

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 26999.00
Kitchenaid 3,1 L Mutfak Robotu 5KFP1319 Almond Cream-EAC

Satıcı: LAGİNA HOME MUTFAK ÜRÜNLERİ

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 26999.00
KitchenAid 5KFP1319EAC 3,1 Litre Mutfak Robotu - Almond Cream

Satıcı: Premium Sepet

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 26999.00
KitchenAid 5KFP1319EAC 3,1 Litre Mutfak Robotu - Almond Cream

Satıcı: PAPATYAEV

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 26999.00
Kitchenaid 3,1 L Mutfak Robotu 5KFP1319 Onyx Black Eob

Satıcı: PAPATYAEV

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 26999.00
Kitchenaid 3,1 L Mutfak Robotu - 5Kfp1319Ebm

Satıcı: Magic Home

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 26999.00
5KFP1319 Almond Cream Mutfak Robotu 3,1 lt 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 27009
KitchenAid 5KFP1319EOB 3,1 Litre Mutfak Robotu-Onyx Black

Satıcı: Makroreyon

26.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 27009
KitchenAid 5KFP1319EAC 3,1 Litre Mutfak Robotu-Almond Cream

Satıcı: Makroreyon

26.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 27009

KitchenAid 5KFP1319 Mutfak Robotu Fiyat Geçmişi

KitchenAid 5KFP1319 Mutfak Robotu Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
4.54 kg

KitchenAid 5KFP1319 Mutfak Robotu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gri Kırmızı Krem Siyah
• Yükseklik 46.4 cm
• Genişlik 22.2 cm
• Derinlik 22.2 cm
• Ağırlık 4.54 kg

KitchenAid 5KFP1319 Mutfak Robotu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.