Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Tefal - Rowenta - WMF Türkiye | 184 yorum
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 2899.00 Tefal HB2348 Powelix Activflow Pro 1000 W Siyah - 9100047153Satıcı: Tefal - Rowenta - WMF Türkiye | 78 yorum
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 2899.00 TEFAL HB234D Powelix Activflow Pro 1000 W GriSatıcı: Tefal - Rowenta Türkiye
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
3 2899.00 TEFAL HB2348 Powelix Activflow Pro 1000 W SiyahSatıcı: Tefal | 123 yorum
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
4 2899.00 Tefal Hb234ftr Blender Set 1000WSatıcı: Saf teknoloji
3.125,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3125.41 Tefal Hb2348 Powelix Activflow Pro 1000 W SiyahSatıcı: Derkashop
3.618,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3618.19 TEFAL HB2348 Powelix Activflow Pro 1000 W Siyah - SiyahSatıcı: Derka Shop
3.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
7 3998.00 Tefal HB2348 Powelix Activflow Pro 1000 W SiyahSatıcı: Derka Shop
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 4009 Tefal Hb234Ftr Powelix Activflow 1000 W 4 Bıçaklı BlenderSatıcı: Harikafiyat Plus
4.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 4399.00 Tefal Hb234D Powelix Activflow Pro 1000 W Gri BlenderSatıcı: Harikafiyat Plus
4.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 4899.00 TEFAL HB234FTR POWELİX ACTİVFLOW PRO 1000 W BAKIR BLENDER 9100047155Satıcı: Hepsibende
7.012,76 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 7022.76