Hassasiyet:
Dara Fonksiyonu:
Var
En Yüksek Ölçüm Miktarı:

Beurer KS 54 Mutfak Terazisi Fiyatları

Beurer Ks 54 Hassas Mutfak Terazisi

Satıcı: Yaman İletişim | 22 yorum

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3599.00
BEURER KS 54 MUTFAK TERAZİSİ ZAMANLAYICI FONKSİYONLU ve TERMOMETRE ENTEGRELİ

Satıcı: Yaman Telekom

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 3499.00
Beurer KS 54 Hassas Mutfak Terazisi

Satıcı: Yaman Telekom

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 3499.00
Beurer Ks 54 Hassas Mutfak Terazisi

Satıcı: neisteriz | 22 yorum

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 3600.00
Beurer Ks 54 Mutfak Tartısı-ısı Ölçer Ve Zamanlayıcı 5 kg

Satıcı: YAMAN TELEK.

3.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3650.00
Beurer Ks 54 Mutfak Tartısı-ısı Ölçer Ve Zamanlayıcı 5 kg

Satıcı: Medizin Teknik

3.910,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3910.20
Beurer Ks 54 Mutfak Tartısı-Isı Ölçer Ve Zamanlayıcı 5 Kg

Satıcı: MEDİZİN TEKNİK

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3990.00
Beurer Ks 54 Mutfak Terazisi Beu Ks 0030

Satıcı: MEDİZİN TEKNİK

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3990.00
Beurer Ks54 Hassas Mutfak Terazisi (Gri)

Satıcı: Yaman Telekom

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 4399.00
Beurer Ks 54 Hassas Mutfak Terazisi

Satıcı: ANTREPO

5.743,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 5743.70
Beurer KS 54 Hassas Mutfak Terazisi

Satıcı: ANTREPO

5.815,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 5815.04

Beurer KS 54 Mutfak Terazisi Fiyat Geçmişi

Beurer KS 54 Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ölçüm Tekniği Dijital
• Tartı Tipi Kaseli
• Otomatik Kapanma Var
• Dara Fonksiyonu Var
• Diğer Özellikler Aşırı Yük Göstergesi

BİRİM/KAPASİTE

• En Yüksek Ölçüm Miktarı 5 kg
• Hassasiyet 1 g/ml
• Ölçü Birimleri g oz

TASARIM

Beurer KS 54 Mutfak Terazisi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.