Hassasiyet:
Dara Fonksiyonu:
Var
En Yüksek Ölçüm Miktarı:

Beurer KS 59 XXL Mutfak Terazisi Fiyatları

Beurer Ks59xxl Mutfak Tartısı

Satıcı: YAMAN TELEK.

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3099.00
BEURER KS 59 EV TERAZİSİ HAFIZA FONKSİYONLU PAKETLERİ TARTMAK İÇİNDE İDEALDİR

Satıcı: Yaman Telekom

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 3499.00
Beurer Ks 59 Mutfak Tartısı

Satıcı: Yaman İletişim

3.679,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 3679.08
Beurer KS59Xxl Mutfak Tartısı

Satıcı: Yaman İletişim | 4 yorum

3.679,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3679.08
beurer KS 59 Haushaltswaage, dijital tartı mutfak ve paket ile 1 gram için bölmeler kadar 20 kg

Satıcı: YAMAN İLETİŞİM

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 3809
Beurer Ks 59 Tartı Mutfak Ev Terazisi 20 Kg.kapasiteli

Satıcı: Yaman Telekom

3.915,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 3915.10
Beurer Ks 59 Tartı Mutfak Ev Terazisi 20 Kg.kapasiteli

Satıcı: Yaman Telekom

3.915,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 3915.10
Beurer KS59Xxl Mutfak Tartısı

Satıcı: Yaman Telekom

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 3999.00
Beurer Ks59Xxl Mutfak Tartısı

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 4199.00
Beurer Ks 59 Mutfak Tartısı

Satıcı: ANTREPO

5.008,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 5008.64
Beurer Ks 59 Mutfak Tartısı

Satıcı: ANTREPO1

5.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 5590.00

Beurer KS 59 XXL Mutfak Terazisi Fiyat Geçmişi

Beurer KS 59 XXL Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ölçüm Tekniği Dijital
• Tartı Tipi Düz
• Birim Seçimi Var
• Otomatik Kapanma Var
• Dara Fonksiyonu Var
• Diğer Özellikler Aşırı Yük Göstergesi

BİRİM/KAPASİTE

TASARIM

• Renk Beyaz
• Genişlik 300 mm
• Derinlik 220 mm
• Yükseklik 25 mm

Beurer KS 59 XXL Mutfak Terazisi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.