Dara Fonksiyonu:
Var
En Düşük Ölçüm Miktarı:
1 g
En Yüksek Ölçüm Miktarı:

Diamond Dijital NVZ-1978 Mutfak Terazisi Fiyatları

Diamond Dijital Göstergeli Profesyonel Hassas Kuyumcu Terazi Nvz-1978 Dj602a (3 Kg-0.01)

Satıcı: EpilonsMobil

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 8260
Diamond Dijital Göstergeli Çift Ekran Hassas Terazi Nvz-1978 (3 Kg-0.01)

Satıcı: salisman

8.229,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 8229.30
Diamond Dijital Göstergeli Profesyonel Hassas Kuyumcu Terazi Nvz-1978 Dj602a (3 Kg-0.01)

Satıcı: salisman

8.229,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 8229.30
Diamond Dijital Göstergeli Profesyonel Hassas Terazi Nvz-1978 (5 Kg-0.01)

Satıcı: EpilonsMobil

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 8260
Diamond Dijital Göstergeli Çift Ekran Hassas Terazi Nvz-1978 (3 Kg-0.01)

Satıcı: EpilonsMobil

8.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 8760
Diyarı Fırsat Diamond Dijital Göstergeli Çift Ekran Hassas Terazi Nvz-1978 (3 Kg-0.01)

Satıcı: DİYARI FIRSAT

10.696,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 10696.74
Diyarı Fırsat Diamond Dijital Göstergeli Profesyonel Hassas Kuyumcu Terazi Nvz-1978 Dj602a (3 Kg-0.01)

Satıcı: DİYARI FIRSAT

10.696,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 10696.74
Renklime Diamond Dijital Göstergeli Çift Ekran Hassas Terazi NVZ-1978 (3 Kg-0.01)

Satıcı: ARSLAN GRUP

12.983,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 12983.42
Renklime Diamond Dijital Göstergeli Profesyonel Hassas Kuyumcu Terazi NVZ-1978 DJ602A (3 Kg-0.01)

Satıcı: ARSLAN GRUP

12.983,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 12983.42

Diamond Dijital NVZ-1978 Mutfak Terazisi Fiyat Geçmişi

Diamond Dijital NVZ-1978 Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BİRİM/KAPASİTE

• En Düşük Ölçüm Miktarı 1 g
• En Yüksek Ölçüm Miktarı 5 kg

TASARIM

Diamond Dijital NVZ-1978 Mutfak Terazisi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.