Hassasiyet:
Dara Fonksiyonu:
Var
En Yüksek Ölçüm Miktarı:

Goldmaster Gm-7124 Mutfak Terazisi Fiyatları

Goldmaster Gm-7124 Menekşe Mutfak Terazisi

Satıcı: Temadan

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 499.00
Goldmaster GM-7124 Menekşe Mutfak Tartısı - Beyaz

Satıcı: temadan | 12 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 599.00
Goldmaster Menekşe Elektronik Mutfak Terazisi Gm-7124T

Satıcı: Eksik Sepeti

625,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 625.10
GOLDMASTER Menekşe Geniş Led Ekranlı Dokunmatik Dijital Hassas 1gr-5kg Mutfak Tartısı Terazisi

Satıcı: ZERDAHOME

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 629.00
GOLDMASTER Menekşe Geniş Led Ekranlı Dokunmatik Dijital Hassas 1gr-5kg Mutfak Tartısı Terazisi

Satıcı: Eksik Sepeti

647,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 647.00
Goldmaster Gm-7124 Menekşe Mutfak Terazisi

Satıcı: Eksik Sepeti

658,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 658.00
Goldmaster Menekşe Geniş Led Ekranlı Dokunmatik Dijital Hassas 1Gr-5Kg Mutfak Tartısı Terazisi

Satıcı: ONAY

663,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 663.80
Goldmaster GM-7124 Menekşe Mutfak Tartısı - Beyaz

Satıcı: Zerdahome | 12 yorum

680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 680.00
Goldmaster GM-7124 Menekşe Mutfak Terazisi

Satıcı: EFEFARUKAVM

707,84 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 717.84
Goldmaster GM-7124 Menekşe Mutfak Terazisi

Satıcı: EFE FARUK AVM

790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 790.00
Goldmaster Menekşe GM-7124T Geniş Led Ekranlı Dokunmatik Dijital Hassas 1gr-5kg Mutfak Tartısı Teraz 768,95 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 778.95

Goldmaster Gm-7124 Mutfak Terazisi Fiyat Geçmişi

Goldmaster Gm-7124 Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ölçüm Tekniği Dijital
• Tartı Tipi Kaseli
• Birim Seçimi Var
• Otomatik Kapanma Var
• Dara Fonksiyonu Var
• Diğer Özellikler Aşırı Yük Göstergesi

BİRİM/KAPASİTE

• En Yüksek Ölçüm Miktarı 5 kg
• Hassasiyet 1 g/ml

TASARIM

Goldmaster Gm-7124 Mutfak Terazisi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.