Dara Fonksiyonu:
Var
En Düşük Ölçüm Miktarı:
1 g
En Yüksek Ölçüm Miktarı:

Schafer Emma Mutfak Terazisi Fiyatları

Schafer Emma Mutfak Baskülü - 2 Parça - Inox

Satıcı: CELAL UYGUN | 421 yorum

1.379,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1379.08
Schafer Emma Mutfak Tartısı-Inox

Satıcı: CELAL UYGUN

1.326,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1326.60
Emma Mutfak Tartısı-Inox

Satıcı: BAYEV

1.327,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1327.10
Schafer Emma Mutfak Tartısı Inox

Satıcı: Bahar Home Avm

1.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 1599.99
Schafer Emma Mutfak Tartısı

Satıcı: CELAL UYGUN

1.631,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1631.04
Schafer Emma Mutfak Tartısı-ınox

Satıcı: Celal Uygun

1.665,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1665.02
Schafer Emma Mutfak Baskülü -Inox-44695

Satıcı: CELAL UYGUN

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 1709
Schafer Emma Mutfak Baskülü - 2 Parça - Inox

Satıcı: Zerdahome | 421 yorum

1.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1840.00
Schafer Emma Mutfak Tartısı-ınox

Satıcı: Otuz4 İstanbul

2.057,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2057.02
Schafer Emma Mutfak Tartısı

Satıcı: Dalkılıç

2.388,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2388.00
Schafer Emma Mutfak Baskülü-2 Parça-Inox

Satıcı: Dalkılıç Mobilya

2.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2890.00

Schafer Emma Mutfak Terazisi Fiyat Geçmişi

Schafer Emma Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ölçüm Tekniği Dijital
• Tartı Tipi Çukur
• Otomatik Kapanma Var
• Dara Fonksiyonu Var
• Diğer Özellikler Aşırı Yük Göstergesi

BİRİM/KAPASİTE

• En Düşük Ölçüm Miktarı 1 g
• En Yüksek Ölçüm Miktarı 5 kg
• Ölçü Birimleri g lb lb:oz ml oz

TASARIM

Schafer Emma Mutfak Terazisi İle En Çok Karşılaştırılan Mutfak Terazileri

Schafer Emma Mutfak Terazisi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.