Dara Fonksiyonu:
Var
En Düşük Ölçüm Miktarı:
1 g
En Yüksek Ölçüm Miktarı:

Sinbo SKS-4526 Mutfak Terazisi Fiyatları

Sinbo SKS-4526 Dijital Hassas Mutfak Tartısı Pil Hediyeli

Satıcı: SESASHOP

345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 345.00
Sinbo Sks-4526 Dijital Hassas Mutfak Tartısı Pil Hediyeli

Satıcı: LUMİSA HOME

353,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 353.10
Sinbo Sks-4526 Mutfak Terazisi

Satıcı: Lumisa Home

363,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 363.84
Sinbo SKS-4526 Mutfak Terazisi

Satıcı: eco.shop | 32 yorum

380,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 380.88
Sinbo SKS-4526 Dijital Hassas Mutfak Tartısı Kırmızı

Satıcı: BULUTTABUL

386,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 386.10
Sinbo SKS-4526 Mutfak Terazisi

Satıcı: fırsatsepetleri | 32 yorum

394,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 394.68
Sinbo SKS - 4526 Dijital Hassas Mutfak Tartısı – LED Göstergeli Terazi - Cam Gövdeli, Gram Ölçüm Tartı (Siyah)

Satıcı: DoganBazaarTR

399,97 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

7 409.97
Sinbo SKS - 4526 Dijital Hassas Mutfak Tartısı – LED Göstergeli Terazi - Cam Gövdeli, Gram Ölçüm Tartı (Kırmızı)

Satıcı: DoganBazaarTR

399,97 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 409.97
Sinbo Sks-4526 Dijital Hassas Mutfak Tartısı Kırmızı

Satıcı: BuluttaBul

425,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 425.70
Sinbo SKS-4526 Dijital Hassas Mutfak Tartısı Kırmızı

Satıcı: Buluttabul

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 449.00

Sinbo SKS-4526 Mutfak Terazisi Fiyat Geçmişi

Sinbo SKS-4526 Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ölçüm Tekniği Dijital
• Tartı Tipi Düz
• Birim Seçimi Var
• Otomatik Kapanma Var
• Dara Fonksiyonu Var
• Diğer Özellikler Aşırı Yük Göstergesi bata Lcd Ekran Otomatik Sıfır İzleme

BİRİM/KAPASİTE

• En Düşük Ölçüm Miktarı 1 g
• En Yüksek Ölçüm Miktarı 5 kg
• Ölçü Birimleri g kg lb ml oz

TASARIM

Sinbo SKS-4526 Mutfak Terazisi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.