Hassasiyet:
En Yüksek Ölçüm Miktarı:

Techfit TF1002 Mutfak Terazisi Fiyatları

Techfit Dijital Hassas Led Ekran Cam Mutfak Terazisi 5 Kg - Tf1002 1002

Satıcı: OneHouse

249,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 259
Techfit Tf1002 Dijital Hassas Led Ekran Mutfak Terazisi Inox 5 Kg Tf1002

Satıcı: OneHouse

251,78 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 261.78
Techfit Tf1002 Dijital Hassas Led Ekran Mutfak Terazisi Inox 5 Kg

Satıcı: Yenibirev

304,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 304.50
Techfit Tf 1002 Platin Dijital Mutfak Terazisi

Satıcı: Yenibirev

309,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 309.80
Techfit Tf1002 Dijital Hassas Led Ekran Mutfak Terazisi 5 Kg - İnox - Gri

Satıcı: Yenibirev | 5595 yorum

322,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 322.00
Techfit Mutfak Tartısı İnox 5 KG Kapasiteli

Satıcı: Yenibirev

339,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 339.50
Techfit Tf1002 Dijital Hassas Led Ekran Mutfak Terazisi 5 Kg - İnox - Gri

Satıcı: Fullev | 5595 yorum

293,48 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 303.48
Techfit TF-1002 Dijital Mutfak Terazisi, 5 kg Kapasiteli, Paslanmaz Çelik, LCD Ekran, Dara Fonksiyonlu, g/ml/oz/lb Ölçüm Birimleri

Satıcı: KAPSAMLI PAZAR

349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 359
Nano Absolute Techfit TF 1002 Platin Dijital Mutfak Terazisi

Satıcı: Yenibirev

350,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 360
Pratik Tf 1002 Hassas Ölçümlü Maksimum 5 Kg Kapasiteli Led Ekran Platin Dijital Mutfak Tartısı

Satıcı: VONNOSTORE

458,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 458.70
Techfit Mutfak Tartısı İnox 5 KG Kapasiteli

Satıcı: ElektroToptan

672,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 672.00
Techfit Tf1002 Dijital Hassas Led Ekran Mutfak Terazisi Inox 5 Kg

Satıcı: elektrotoptan

699,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 699.99

Techfit TF1002 Mutfak Terazisi Fiyat Geçmişi

Techfit TF1002 Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BİRİM/KAPASİTE

• En Yüksek Ölçüm Miktarı 5 kg
• Hassasiyet 1 g/ml
• Ölçü Birimleri g

TASARIM

Techfit TF1002 Mutfak Terazisi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.