Dara Fonksiyonu:
Var
En Yüksek Ölçüm Miktarı:

Zwilling Enfinigy Mutfak Terazisi Fiyatları

Zwilling Enfinigy Mutfak Tartısı Siyah

Satıcı: Enplus | 1 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3999.00
Zwilling Enfinigy Mutfak Tartısı Siyah

Satıcı: Enplus

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 4009
ZWILLING Enfinigy Mutfak Tartısı (magsafe Özellikli ) Siyah

Satıcı: PAPATYA EV ÜRÜNLERİ TİCARET LTD ŞTİ

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3999.00
ZWILLING Enfinigy Mutfak Tartısı (magsafe Özellikli ) Beyaz

Satıcı: PAPATYA EV ÜRÜNLERİ TİCARET LTD ŞTİ

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3999.00
Zwilling Enfinigy Mutfak Tartısı (Magsafe Özellikli ) Beyaz

Satıcı: PAPATYAEV

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 3999.00
Zwilling Enfinigy Mutfak Tartısı (Magsafe Özellikli ) Siyah

Satıcı: PAPATYAEV

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 3999.00
Zwilling Enfinigy Mutfak Tartısı (Magsafe Özellikli ) Siyah

Satıcı: PAPATYAEV

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 4699.00
Zwilling Enfinigy Mutfak Tartısı (Magsafe Özellikli ) Beyaz

Satıcı: PAPATYAEV

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 4699.00
Zwıllıng Enfinigy Mutfak Tartısı (Magsafe Özellikli) Siyah

Satıcı: Gürel Home

6.194,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6194.10
Zwilling Enfinigy Mutfak Tartısı Siyah

Satıcı: PapatyaEv | 1 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 6999.00
Zwıllıng Enfinigy Mutfak Tartısı (Magsafe Özellikli) Beyaz

Satıcı: Gürel Home

7.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7079.10

Zwilling Enfinigy Mutfak Terazisi Fiyat Geçmişi

Zwilling Enfinigy Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ölçüm Tekniği Dijital
• Tartı Tipi Düz
• Dara Fonksiyonu Var
• Diğer Özellikler Lcd Ekran USB Şarj Özelliği Yüksek Hassasiyet Sensörü

BİRİM/KAPASİTE

• En Yüksek Ölçüm Miktarı 10 kg

TASARIM

• Renk Beyaz Siyah
• Genişlik 188 mm
• Derinlik 245 mm
• Yükseklik 20 mm

Zwilling Enfinigy Mutfak Terazisi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.