Güç:
Gövde Malzemesi:

Remta Elegance ES10 Narenciye Sıkacağı Fiyatları

Remta ST21 Elegance Model Profesyonel Katı Meyva Sıkacağı

Satıcı: eMutfak

6.188,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 6188.00
Remta Elegance Profesyonel Portakal Sıkacağı Presi Makinesi

Satıcı: Kampanya Mutfak Ekipmanları

13.337,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 13337.10
Remta Elegance Portakal Sıkma Makinası

Satıcı: PROSAN RAF VE SOĞUTMA SİSTEMLER | 4 yorum

13.339,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 13339.08
Remta Elegance Portakal Sıkma Makinası

Satıcı: EnuygunBizde | 4 yorum

13.477,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 13477.08
Sönmez Endüstriyel Remta Elegance Portakal Sıkma Makinesi

Satıcı: Kampanya Mutfak Ekipmanları

13.643,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 13643.70
Remta Es10 Elegance Model Portakal Sıkma Makinesi

Satıcı: Kampanya Mutfak Ekipmanları

13.643,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 13643.70
Remta Es10 Elegance Model Portakal Sıkma Makinesi

Satıcı: ENDÜSTRİYELMUTFAK

14.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 14399.00
Remta Es10 Elegance Model Portakal Sıkma Makinesi

Satıcı: EnuygunBizde

14.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 14399.00
Remta Elegance Portakal Sıkma Makinesi

Satıcı: Sönmez Vakum Paketleme

15.912,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 15912.00

Remta Elegance ES10 Narenciye Sıkacağı Fiyat Geçmişi

Remta Elegance ES10 Narenciye Sıkacağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Renk Seçenekleri Inox
• Yükseklik 31 cm
• Genişlik 29 cm
• Derinlik 25 cm

Remta Elegance ES10 Narenciye Sıkacağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.