Güç:
Dahili Hazne:
Var
Damlama Önleyici:
Var
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
2.56 kg

Smeg CJF01 Narenciye Sıkacağı Fiyatları

Smeg 50's Style CJF11WHEU Narenciye Sıkacağı Beyaz 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 12999.00
Smeg CJF11WHEU Narenciye Sıkacağı beyaz

Satıcı: jumboturkiye

14.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 14250.00
Smeg CJF01WHEU Narenciye Sıkacağı, Beyaz

Satıcı: Smeg Türkiye

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 sn önce

3 14760
Smeg CJF01PGEU Narenciye Sıkacağı, Pastel Yeşil

Satıcı: Smeg Türkiye

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 14760
Smeg CJF01RDEU Narenciye Sıkacağı, Kırmızı

Satıcı: Smeg Türkiye

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 14760
SMEG CJF01WHEU BEYAZ NARENCİYE SIKACAĞI

Satıcı: Smeg Türkiye | 25 yorum

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 14750.00
SMEG CJF01WHEU BEYAZ NARENCİYE SIKACAĞI

Satıcı: DESİBELA | 25 yorum

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 14750.00
SMEG 50's Style Retro Beyaz Narenciye Sıkacağı Cjf11wheu

Satıcı: Desibela

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 14750.00
SMEG Pastel Mavi Narenciye Sıkacağı Cjf01pbeu

Satıcı: MİRTEK GLOBAL

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 14750.00
SMEG 50'S Style Retro Pembe Narenciye Sıkacağı

Satıcı: SMEG TÜRKİYE

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 14750.00
SMEG 50'S Style Retro Pastel Mavi Narenciye Sıkacağı

Satıcı: Sizin Reyon

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 14750.00
Smeg Cjf01 Narenciye Sıkacağı Mavi

Satıcı: SİZİN REYON

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 14750.00
Smeg Cjf11Pgeu Narenciye Sıkacağı Yeşil

Satıcı: SİZİN REYON

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 14750.00
smeg 50's Style Retro Beyaz Narenciye Sıkacağı CJF11WHEU

Satıcı: Desibela

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 14750.00
Smeg CJF01RDEU Retro Kırmızı Narenciye Sıkacağı

Satıcı: Desibela

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 14750.00
Linea 50s Retro Style Beyaz Narenciye Sıkacağı 14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 14760
Linea 50s Retro Style Yeşil Narenciye Sıkacağı 14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 14760

Smeg CJF01 Narenciye Sıkacağı Fiyat Geçmişi

Smeg CJF01 Narenciye Sıkacağı Temel Özellikleri

Güç:
Var
2.56 kg

Smeg CJF01 Narenciye Sıkacağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Smeg CJF01 Narenciye Sıkacağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.