Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
51.420,00 TL + Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
1 51430 Asustor AS6504RD intel C3538 4 Disk Yuvası (4x20 TB Desteği) 4 GB DDR3 SODIMM NAS ServerSatıcı: onlinealisverisyap
54.703,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 54703.93 Asustor AS6504RD Intel C3538 4 Disk Yuvası NAS(4X20TB Desteği) 4gb DDR3L Sodımm (64GB'A Ram Desteği) 1 Gbe x 4, USB 3.1 Gen-1 2xpsuSatıcı: onlinealisverisyap
56.783,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 56783.21 Asustor As6504rd Intel C3538 4 Dısk Yuvası Nas 4X20tb Destegı 4Gb Ddr3l Sodımm 64Gba Ram DestegıSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
57.960,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
4 57960.37 ASUSTOR AS6504RD INTEL C3538 4 DİSK YUVASI NAS(4X20TB DESTEĞİ) 4GB DDR3L SODIMM (64GB'A RAM DESTEĞİ) 1 GBE X 4, USB 3.1 GEN-1 2XPSUSatıcı: onlinealisverisyap
58.249,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
5 58249.21 Asustor AS6504RD intel C3538 4 Disk Yuvası (4x20 TB Desteği) 4 GB DDR3 SODIMM NAS ServerSatıcı: ETERNAL
61.149,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
6 61149.39 Asustor AS6504RD intel C3538 4 Disk Yuvası (4x20 TB Desteği) 4 GB DDR3 SODIMM NAS ServerSatıcı: pozitifteknikdestek
61.159,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 61159.02