Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
43 dk önceki fiyat
1 51089 ASUSTOR AS6508T ATOM QC 8 GB RAM 8-Disk'e kadar Destekli NAS SERVER (DİSKSİZ)Satıcı: onlinealisverisyap
52.845,00 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 52855 Asustor AS-608T - NAS-Sunucu - 0 GBSatıcı: onlinealisverisyap
52.906,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 52906.64 Asustor AS6508T 3.5'' 8 Yuvalı Nas Depolama Ünitesi 53.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 53499.00 Asustor Lockerstor 8 AS6508T 8 GB 8 Yuvalı NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: ramazanmutlu
53.863,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 53863.90 Asustor Lockerstor 8 AS6508T 8 GB 8 Yuvalı NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: onlinealisverisyap
56.223,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 56223.49 Asustor Lockerstor 8 AS6508T 8 GB 8 Yuvalı NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: teknostok
56.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 56779.00 Asustor AS6508T 3.5'' 8 Yuvalı Nas Depolama Ünitesi TYCH56085N169152970864739Satıcı: incehesap
58.790,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 58790.11 Asustor AS6508T 8 Yuvalı 8gb Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: İnce hesap
60.794,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 60794.32