Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Two Bros
53.031,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 53031.63 ASUSTOR AS6510T ATOM QC 8GB RAM 10-Disk'e Kadar Destekli Nas Server (Disksiz)Satıcı: onlinealisverisyap
58.790,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 58790.46 ASUSTOR AS6510T 10 BAHIAS Atom C3538 Quad Core DENVERTON 2.1GHZ 8GB 2x2.5GBE 2x10GBE RAID 0,1 JBOD SATA6GB USB 3.0Satıcı: onlinealisverisyap
61.281,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 61281.82 Asustor Lockerstor 10 AS6510T Intel Atom C3538 10 Bay NAS Depolama BirimiSatıcı: ramazanmutlu
62.366,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 62366.90 Asustor Lockerstor 10 AS6510T Intel Atom C3538 10 Bay NAS Depolama BirimiSatıcı: onlinealisverisyap
65.123,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 65123.73 Asustor As6510t Intel C3538 10 Yuvalı 10X22tb Destegı 8Gb Ddr464gb Ram Destegı M.2 X2 10Gbe X2 2.5 Gbe X2 Usb 3.2 X2Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
65.539,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 65539.31 ASUS As6510t Intel C3538 10 Bay NasSatıcı: onlinealisverisyap
66.060,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 66060.16 Asustor Lockerstor 10 AS6510T Intel Atom C3538 10 Bay NAS Depolama BirimiSatıcı: zmteknoloji
66.508,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
8 66508.72