Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
İşlemci Çekirdeği:
4 çekirdek
İşlemci Frekansı:
1.4 GHz
Bellek (RAM):
1 GB
Bellek Tipi:
DDR4
HDD Yuvası:
2 adet

Asustor DriveStor 2 NAS Fiyatları

Asustor As1102tl Realtek Rtd1619b 2 Yuvalı(2X22tb Desteği) 1Gb Ddr4 1Gbe X1 Usb 3.2 X1 Usb 2.0 X1 90Ix01k1-Bw3s00

Satıcı: Gökkuşağı Bilgisayar

11.341,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 11341.90
Asustor AS1102TL Realtek RTD1619B QC 1 GB Ram 2 Diskli Nas Sunucu Disksiz

Satıcı: gokkusagibilgisayar

11.341,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 11341.93
Asustor AS1102TL Realtek RTD1619B QC 1 GB Ram 2 Diskli Nas Sunucu Disksiz

Satıcı: ebz

11.983,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 11983.97
Asustor AS1102TL (2x22TB Desteği) RAID(0-1) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: ramazanmutlu

12.123,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 12123.86
Asustor AS1102TL 2 YUVALI(2X22TB Desteği) 1gb Ddr4

Satıcı: gokkusagibilgisayar

12.195,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 12195.62
Asustor AS1102TL (2X22TB Desteği) Raıd(0-1) Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 1 yorum

12.195,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 12195.62
Asustor AS1102TL (2x22TB Desteği) RAID(0-1) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: onlinealisverisyap

12.507,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 12507.31
Asustor 2Diskli Realtek Qc-1Gb Ram-Gigabit Nas Server As1102tl

Satıcı: ramazanmutlu

12.743,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 12743.80
Asustor Drivestor 2 Lite AS1102TL, 2 Bay NAS Kasa Ağ Belleği, 1.7GHz Quad Core, 1GbE Port, 1GB RAM DDR4, Bulut Bellek için Ağ Bağlantılı Depolama (Disklesiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

12.783,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 12793.27
Asustor AS1102TL (2x22TB Desteği) RAID(0-1) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.831,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 13831.23
Asustor DRIVESTOR 2 Lite (AS1102TL) Realtek RTD1619B 1,7 GHz 1GB NAS Depolama Ünitesi 13.770,82 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13780.82
Asustor DRIVESTOR 2 Lite (AS1102TL) Realtek RTD1619B 1,7 GHz 1GB NAS Depolama Ünitesi 13.770,82 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 13780.82
Asustor AS1102TL (2x22TB Desteği) RAID(0-1) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: onlinealisverisyap

14.226,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 14226.96
AS1102TL Realtek RTD1619B 2 Yuvalı1GB DDR4 1GB NAS Depolama Ünitesi 16.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 16399.00

Asustor DriveStor 2 NAS Fiyat Geçmişi

Asustor DriveStor 2 NAS Temel Özellikleri

USB
4 çekirdek
1.4 GHz
1 GB
DDR4
2 adet

Asustor DriveStor 2 NAS Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• HDD Yuvası 2 adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İşlemci Realtek RTD1296
• İşlemci Çekirdeği 4 çekirdek
• İşlemci Frekansı 1.4 GHz
• Bellek (RAM) 1 GB
• Bellek Tipi DDR4

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 165 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 218 mm
• Ağırlık 1.14 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Asustor DriveStor 2 NAS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.