Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Vizyon Bilgisayar
12.833,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 12833.16 Asustor AS1104T (4X18TB Desteği) RAİD (0-1-5-6-10) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: AKNOLOJİ
13.340,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 13340.16 Asustor Drivestor 4 AS1104T Realtek RTD1296 1GB NAS Depolama Cihazı 13.877,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 13887 Asustor AS1104T (4X18TB Desteği) RAİD (0-1-5-6-10) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: teknostok
14.264,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 14264.32 Asustor AS1104T 3.5" 4 Yuvalı Nas Depolama Ünitesi 14.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 14399.00 Asustor AS1104T (4X18TB Desteği) RAİD (0-1-5-6-10) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: onlinealisverisyap
14.631,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 14631.13 Asustor As1104t (4X18tb Destegi) Raıd (0-1-5-6-10) Nas Depolama Unitesi 15.182,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15182.25 Asustor As1104t 1gb 4 Bay 1xglan Depolama Ünitesi 18315Satıcı: Core Bilgisayar
15.724,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 15724.28 Asustor As1104T (4x18 TB Desteği) Raid (0-1-5-6-10) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Sepetist
15.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 15949.00 Asustor AS1104T 1gb 4 Bay 1xglan Depolama ÜnitesiSatıcı: ADANETBİLİŞİM
16.124,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
10 16124.93 Asustor AS1104T REALTEK QC 1 GB RAM-4-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: MB TEKNOLOJİ
17.188,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
11 17188.62 ASUSTOR AS1104T REALTEK RTD1296 4 DİSK YUVASI NAS(4X18TB DESTEĞİ) 1GB DDR4 2.5 GBE X 1 USB 3.2 X 2Satıcı: Nusrat Bilişim
22.428,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
12 22428.00 Asustor AS1104T 4 Yuvalı 1gb Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Bypazar
29.582,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
13 29582.00