Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
İşlemci Çekirdeği:
4 çekirdek
İşlemci Frekansı:
2 GHz
Bellek (RAM):
4 GB
Bellek Tipi:
DDR4
M.2 SSD Yuvası:
12 adet

Asustor FS6712X NAS Fiyatları

Asustor Flashstor 12 Pro FS6712X Intel N5105 4gb Ram 12 M.2 Yuvalı Nas Depolama Cihazı

Satıcı: ramazanmutlu

61.472,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 61472.82
Asustor Flashstor 12 Pro FS6712X Intel N5105 4gb Ram 12 M.2 Yuvalı Nas Depolama Cihazı

Satıcı: onlinealisverisyap

64.001,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 64001.61
Asustor 12Diskli (Nvme Disk) Celeron Qc-4Gb Ram- Nas Server Flashstor 12 Pro Fs6712x

Satıcı: ramazanmutlu

64.640,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 64640.70
Asustor Fs6712x Flashtor 12 Pro, Intel N5105 Cpu, 4Gb Ddr4 Ram, 12X8tb M.2 Nvme Yuvasi, Hdmı, 10Gbe Network, 2Xusb 3.2, 2Xusb 2.0, Tower Nas Yedekleme Cihazi

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

64.921,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 64921.70
Asustor Flashstor 12 Pro FS6712X Intel N5105 4gb Ram 12 M.2 Yuvalı Nas Depolama Cihazı

Satıcı: teknodep

68.847,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 68847.47
ASUSTOR FS6712X-8GB CELERON QC N5105-8GB RAM-12 adet M2 NVME diskli Nas Sunucu (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

69.689,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 69699.45
Asustor Flashstor 12 Pro FS6712X Intel N5105 4GB RAM 12 M.2 Yuvalı NAS Depolama Cihazı 90IX01P1-BW3S10

Satıcı: onlinealisverisyap

74.437,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 74437.45
Asustor FS6712X Intel N5105 12 M.2 NVMe Yuvalı (12x8TB Desteği) 4GB DDR4 10GbE x1, USB 3.2 x2, USB 2.0 x2, HDMI 2.0b x1 Nas Ünitesi 76.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 76739.00
Asustor FS6712X Intel Celeron N5105 4gb Ddr4 Dual Superfast 2.5-Gıgabıt Ethernet Ports 2x 12X M2 Slot USB 3.2 HDMI

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

78.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 78499.00
ASUSTOR FS6712X FLASHTOR 12 PRO, Intel N5105 CPU, 4Gb DDR4 Ram, (12x8TB) M.2 NVMe Yuvası, HDMI, 10GbE Network, 2xUSB 3.2, 2xUSB 2.0, Tower NAS (Yedekleme) Cihazı

Satıcı: MAESKO

80.376,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 80376.44
Asustor FS6712X-4GB CELERON QC N5105-4GB RAM-12 adet M2 NVME diskli Nas Sunucu (Disksiz)

Satıcı: incehesap

85.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 85269.00

Asustor FS6712X NAS Fiyat Geçmişi

Asustor FS6712X NAS Temel Özellikleri

USB
4 çekirdek
2 GHz
4 GB
DDR4
12 adet

Asustor FS6712X NAS Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• M.2 SSD Yuvası 12 adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İşlemci Intel Celeron N5105
• İşlemci Çekirdeği 4 çekirdek
• İşlemci Frekansı 2 GHz
• Bellek (RAM) 4 GB
• Bellek Tipi DDR4

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Fan Soğutmalı
• Yükseklik 48 mm
• Genişlik 308 mm
• Derinlik 193 mm
• Ağırlık 1.37 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Asustor FS6712X NAS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.