4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
İşlemci Çekirdeği:
4 çekirdek
İşlemci Frekansı:
2 GHz
Bellek (RAM):
4 GB
Bellek Tipi:
DDR4
HDD Yuvası:
4 adet

Asustor Nimbustor 4 Gen 2 NAS Fiyatları

Asustor AS5404T 4 Yuvalı 4 x 22 TB Desteği 4GB DDR4 (8GB Ram) Nas Depolama

Satıcı: AKNOLOJİ

38.734,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 38734.50
Asustor AS5404T 4 Yuvalı 4 x 22 TB Desteği 4GB DDR4 (8GB Ram) Nas Depolama

Satıcı: ebz

39.490,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 39490.58
ASUSTOR AS5404T 4 SLOT (4X22TB) 4GB RAM(MAX8GB)

Satıcı: ramazanmutlu

40.042,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 40042.82
ASUSTOR AS5404T 4 SLOT (4X22TB) 4GB RAM(MAX8GB)

Satıcı: onlinealisverisyap

41.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 41640.00
Asustor 4Diskli Celeron N5105 Qc-4Gb Ram-2-2.5Gbe Nas Server As5404t

Satıcı: ramazanmutlu

42.104,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 42104.20
Asustor As5404t Celeron N5105 4 Gb Ram- 4-Diskli Nas Server (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

42.434,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 42434.80
Asustor AS5404T Nimbustor 4 Gen2-4 Bay NAS ağ belleği kasası, Quad-Core 2,0GHz CPU, 4xM.2 NVMe SSD yuvası, 2 x 2,5 GbE bağlantı, 4 GB DDR4 RAM, oyundan ilham alan NAS

Satıcı: onlinealisverisyap

42.944,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

7 42954.73
Asustor NIMBUSTOR 4 Gen2 (AS5404T) Intel Celeron N5105 4GB 4 Yuvalı 2.5GbE NAS Depolama Ünitesi 45.791,80 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 45801.8
Asustor NIMBUSTOR 4 Gen2 (AS5404T) Intel Celeron N5105 4GB 4 Yuvalı 2.5GbE NAS Depolama Ünitesi 45.791,80 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 45801.8
Asustor Nimbustor 4 Gen 2 AS5404T Intel N5105 4gb Ram Nas Depolama Cihazı

Satıcı: onlinealisverisyap

46.224,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 46224.51
ASUSTOR AS5404T-8GB CELERON N5105-8GB RAM-2-diskli Nas Sunucu (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

46.538,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 46548.18
Asustor Nimbustor 4 Gen 2 AS5404T Intel N5105 4GB RAM NAS Depolama Cihazı

Satıcı: onlinealisverisyap

47.896,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

12 47896.82
ASUSTOR AS5404T-16GB CELERON N5105-16GB RAM-2-diskli Nas Sunucu (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

49.130,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

13 49140.18
ASUSTOR AS5404T-8GB CELERON N5105-8GB RAM-4-diskli Nas Sunucu (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

50.078,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 50078.59
Asustor AS5404T 4 Yuvalı (4x22TB Desteği) 4GB DDR4 2.5GBE Nas Depolama Ünitesi 50.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 50229.00
ASUSTOR AS5404T-16GB CELERON N5105-16GB RAM-4-diskli Nas Sunucu (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

54.987,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

16 54987.83

Asustor Nimbustor 4 Gen 2 NAS Fiyat Geçmişi

Asustor Nimbustor 4 Gen 2 NAS Ürün Ailesi

Asustor Nimbustor 4 Gen 2 (AS5402T) NAS 2 adet 28.504,50 TL
Asustor Nimbustor 4 Gen 2 (AS5404T) NAS 4 adet 38.734,50 TL

Asustor Nimbustor 4 Gen 2 NAS Temel Özellikleri

USB
4 çekirdek
2 GHz
4 GB
DDR4
4 adet
M.2 SSD Yuvası:
4 adet

Asustor Nimbustor 4 Gen 2 NAS Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• HDD Yuvası 4 adet
• M.2 SSD Yuvası 4 adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İşlemci Intel Celeron N5105
• İşlemci Çekirdeği 4 çekirdek
• İşlemci Frekansı 2 GHz
• Bellek (RAM) 4 GB
• Bellek Tipi DDR4

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Fan Soğutmalı
• Yükseklik 170 mm
• Genişlik 174 mm
• Derinlik 230 mm
• Ağırlık 2.26 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Asustor Nimbustor 4 Gen 2 NAS İle En Çok Karşılaştırılan NAS Çeşitleri

Asustor Nimbustor 4 Gen 2 NAS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.