Qnap TS-133 NAS

Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
İşlemci Çekirdeği:
4 çekirdek
İşlemci Frekansı:
1.8 GHz
Bellek (RAM):
2 GB
HDD Yuvası:
1 adet

Qnap TS-133 NAS Fiyatları

Qnap TS-133-1GB Ram 2 HDD Yuvalı Tower Nas

Satıcı: Slupus

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 10000.00
Qnap TS-133 1 Yuvalı 2 GB NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: kuralay

10.162,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 10162.11
Qnap Ts-133-2Gb (1X3.5''/2.5'') Tower Nas

Satıcı: Ucuz Sepet

10.266,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 10266.90
Qnap TS-133 1 Yuvalı 2 GB NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: sanaluygun55

10.736,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 10736.05
QNAP TS-133-2GB (1x3.5''/2.5'') Tower NAS

Satıcı: kuralay

10.765,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 10765.55
Qnap Ts-133 1 Yuvalı 2 Gb Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: SLUPUS

11.065,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 11065.10
QNAP TS-133 1 YUVALI 2GB DEPOLAMA ÜNİTESİ

Satıcı: slupus

11.422,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 11422.25
Qnap TS-133 2 Gb Ran 1 Hdd Yuvalı Tower Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: slupus

11.540,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 11540.09
QNAP NAS, HDD/SSD, ARM işlemci, NPU | TS-133, 1-bay, 2GB RAM, 1GbE

Satıcı: slupus

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 12010
QNAP TurboNAS TS-133 2Gb Ram 1xYuvalı Tower NAS

Satıcı: corebilgisayar

12.422,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12422.00
Qnap TS-133 2 Gb Ran 1 Hdd Yuvalı Tower Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: ramazanmutlu

13.639,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 13639.75
QNAP TS-133 1 YUVALI 2GB DEPOLAMA ÜNİTESİ

Satıcı: netsiparis

14.872,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 14872.71

Qnap TS-133 NAS Fiyat Geçmişi

Qnap TS-133 NAS Temel Özellikleri

USB
4 çekirdek
1.8 GHz
2 GB
1 adet

Qnap TS-133 NAS Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• HDD Yuvası 1 adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İşlemci ARM Cortex-A55
• İşlemci Çekirdeği 4 çekirdek
• İşlemci Frekansı 1.8 GHz
• Bellek (RAM) 2 GB

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Fan Soğutmalı
• Yükseklik 188 mm
• Genişlik 66 mm
• Derinlik 158 mm
• Ağırlık 610 g
• Renk Seçenekleri Beyaz

Qnap TS-133 NAS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.