Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
22.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 22019.00 Qnap Ts-364-8G 3 Hdd Yuvali, 8Gb Ram, 2 X M.2 2280 Pcıe Gen3, Nas Depolama Unitesi (Qn-Ts-364-8G)Satıcı: Teknobiyotik
21.788,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 21788.97 QNAP TS-364-8G 3 HDD Yuvalı, 8GB Ram, 2 x M.2 2280 PCIe Gen3, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps), NAS Depolama Ünitesi (QN-TS-364-8G)Satıcı: Teknobiyotik
22.919,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 22919.00 Qnap QN-TS-364-8G 3 HDD Yuvalı Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknobiyotik
24.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 24699.00 Qnap TS-364-8G 3 HDD Yuvalı, 8gb Ram, 2 x M.2 2280 Pcıe Gen3, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10GBPS), Nas Depolama Ünitesi (QN-TS-364-8G)Satıcı: Teknobiyotik
24.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 24709.00