Qnap TS-432X NAS

Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
İşlemci Çekirdeği:
4 çekirdek
İşlemci Frekansı:
2 GHz
Bellek (RAM):
4 GB
Bellek Tipi:
DDR4
HDD Yuvası:
4 adet

Qnap TS-432X NAS Fiyatları

Qnap Ts-432X-4Gb Nas Kayıt Cihazı (4Gb Ram) (4 Disk Yuvalı) Tower Tipi - Distribütör Garantili

Satıcı: netsipariş

39.598,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 39598.21
Qnap Ts-432X (4X24tb Desteği) Raıd(0-1-5-6-10) Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: Lowell Teknoloji

40.212,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 40212.30
Qnap Ts-432X-4Gb Nas Kayıt Cihazı (4Gb Ram) (4 Disk Yuvalı) Tower Tipi - Distribütör Garantili

Satıcı: ramazanmutlu

40.419,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 40419.08
Qnap TS-432X-4G 4 Yuvalı NAS Depolama Ünitesi (Disksiz)

Satıcı: ramazanmutlu

41.281,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 41281.56
Qnap TS-432X-4G 4 Yuvalı NAS Depolama Ünitesi (Disksiz)

Satıcı: Netsiparis

41.330,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 41330.22
Qnap Ts-432X-4Gb Ram 4 Hdd Yuvalı Tower Nas Resmı Dıstrıbütör Garantılı

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

41.665,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 41665.90
QNAP TS-432X-4G ALPINE AL524 QC 4GB RAM- 4-diskli Nas Server (Disksiz)

Satıcı: ATABERK BİLİŞİM

42.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 42000.00
QNAP TS-432X-4G 4 YUVALI 4GB DEPOLAMA ÜNİTESİ (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: netsiparis

42.181,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 42181.44
QNAP TS-432X-4G 4 YUVALI 4GB DEPOLAMA ÜNİTESİ (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Lowell Teknoloji

42.320,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 42320.13
QNAP TS-432X-4G001 4GB 1TBHDD 4x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: Teknoraks

43.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 43809
QNAP TS-432X-4G 4GB 2TBHDD 4x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: Teknoraks

44.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 44409
Qnap TS-432X-4G001 4gb 1tbhdd 4x3.5" Sata Desteği Raıd(0) Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: teknoraks

46.963,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 46963.00
QNAP TS-432X-4G002 4GB 2x1TBHDD 4x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: Teknoraks

48.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 48609
QNAP TS-432X-4GB RAM 4 HDD YUVALI TOWER NAS (RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ)

Satıcı: ACF Teknoloji

53.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 53390.00

Qnap TS-432X NAS Fiyat Geçmişi

Qnap TS-432X NAS Temel Özellikleri

USB
4 çekirdek
2 GHz
4 GB
DDR4
4 adet

Qnap TS-432X NAS Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• HDD Yuvası 4 adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İşlemci Alpine AL524
• İşlemci Çekirdeği 4 çekirdek
• İşlemci Frekansı 2 GHz
• Bellek (RAM) 4 GB
• Bellek Tipi DDR4

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Fan Soğutmalı
• Yükseklik 165 mm
• Genişlik 170 mm
• Derinlik 227 mm
• Ağırlık 1.99 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Qnap TS-432X NAS İle En Çok Karşılaştırılan NAS Çeşitleri

Qnap TS-432X NAS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.