Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Qnap Ts-473A-8G 4 Hdd Yuvalı, 8Gb Ram Nas Depolama Ünitesi
Satıcı: SLUPUS
72.195,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 72195.00
Qnap TS-473A-8G 4 HDD Yuvalı 8 GB Ram Nas Depolama Ünitesi Satıcı: slupus
72.195,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 72195.01
Qnap TS-473A-8G 4 HDD Yuvalı 8 GB Ram Nas Depolama Ünitesi Satıcı: mattechhub
74.918,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 74918.62
Qnap TS-473A-8G 4 HDD Yuvalı, 8gb Ram Nas Depolama Ünitesi (TS-473A-8G) Satıcı: slupus
75.300,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 75300.13
QNAP TS-473A-8G 4 HDD Yuvalı, 8GB Ram NAS Depolama Ünitesi (TS-473A-8G) Satıcı: slupus
76.130,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 76130.00
Qnap TS-473A-8G 4 HDD Yuvalı, 8gb Ram Nas Depolama Ünitesi (TS-473A-8G)
Satıcı: Slupus | 1 yorum
77.629,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 77629.04
Qnap Ts-473a-8gb Ram 4 Hdd Yuvalı Tower Nas (resmi Distribütör Garantili) Satıcı: mattechhub
80.557,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 80557.90
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM