Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
QNAP TS-873A 8Gb Ram 8 HDD Yuvalı Siyah NAS Çoklu Depolama Ünitesi Satıcı: slupus
97.345,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 97345.32
QNAP TS-873A 8Gb Ram 8 HDD Yuvalı Siyah NAS Çoklu Depolama Ünitesi Satıcı: onlinealisverisyap
97.630,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 97630.64
Qnap Ts-873A-8Gb Ram 8 Hdd Yuvali Tower Nas
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
98.266,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
3 98266.30
QNAP TS-873A 8GB 8 Hdd YUVALI NAS DEPOLAMA UNITESI Satıcı: slupus
98.857,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 98857.27
Qnap Ts-873A-8Gb Ryzen V1500b 8Gb Ram- 8-Diskli Nas Server (Disksiz)
Satıcı: ZmTeknoloji
99.134,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 99134.40
QNAP TS-873A-8G 8 HDD Yuvalı Veri Depolama Cihazı
Satıcı: Slupus
100.356,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 100356.41
Qnap TS-873A-8G 8-Bay NAS, AMD Ryzen V1000 Serisi V1500B 4C/8T 2,2 GHz, Tek Boy Satıcı: onlinealisverisyap
100.912,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
7 100922.68
Qnap Turbonas TS-873A 8gb Ram 8xyuvalı Tower Nas
Satıcı: MAESKO
127.887,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 127887.66
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM