Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
32.561,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
1 32561.07 SYNOLOGY DS1522 PLUS RYZEN R1600 8 GB RAM- 5-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: onlinealisverisyap
32.568,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 32568.64 Synology DS1522 PLUS 5 Yuvalı DiskStation NAS Depolama Ünitesi 33.072,00 TL + 50,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 33082 SYNOLOGY DS1522PLUS NAS SERVER 5AD 3.5"DISK DESTEKLI STORAGESatıcı: ramazanmutlu
33.207,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 33207.90 Synology Ds1522 Plus 5 Yuvali Diskstation Nas Depolama Unitesi 34.316,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
5 34316.07 SYNOLOGY DS1522PLUS NAS SERVER 5AD 3.5"DISK DESTEKLI STORAGESatıcı: onlinealisverisyap
34.602,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 34602.41 Synology Nas Server 5Ad 3.5"Dısk Desteklı Storage Ds1522plusSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
35.300,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
7 35300.94 SYNOLOGY DS1522PLUS NAS SERVER 5AD 3.5"DISK DESTEKLI STORAGESatıcı: AKNOLOJİ
35.400,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 35400.14 Synology DS1522 PLUS 5 Yuvalı DiskStation NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknobiyotik
35.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
9 35719.00 Synology DS1522 Plus 5 Yuvalı Diskstation Nas Depolama Ünitesi (SYN-DS1522+)Satıcı: ZmTeknoloji
35.839,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 35839.22 SYNOLOGY DS1522+ (5 Yuvalı, 4xGE, 2xEsata) Nas Depolama Ünitesi DS1522-PlusSatıcı: CBN DIŞ TİCARET SANAYİ
37.810,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 37810.00 SYNOLOGY DS1522 PLUS RYZEN R1600 8 GB RAM-5-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: MB TEKNOLOJİ
40.650,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
12 40650.83 Synology DS1522PLUS 8gb (5x3.5''/2.5'') Tower NasSatıcı: CBN TİCARET
45.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 45119.00 SYNOLOGY DS1522 PLUS 5 SLOT ALL IN ONE NAS DEPOLAMA UNITESISatıcı: Cbn Dış Ticaret
50.375,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
14 50375.73