Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Garaj Online
11.895,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 11895.96 Synology DS223 2 GB NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: GarajOnline
11.760,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
2 11760.10 Synology Ds223 (2X3.5/2.5) 2 Yuvali Tower NasSatıcı: Garaj Onlıne
11.768,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 11768.22 Synology DiskStation DS223 2x3.5"/2.5" Tower NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknobiyotik
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 11999.00 Synology DS223 Cpu Realtek RTD1619B Modeli Nas SürücüSatıcı: GarajOnline
12.087,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 12087.75 Synology DS223 (2x3.5''/2.5'') NAS Depolama Ünitesi 12.195,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 12205 SYNOLOGY DS223 REALTEK QC 2 GB RAM- 2-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: onlinealisverisyap
12.250,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 12250.74 SYNOLOGY DS223 (2x18TB Desteği) RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Lowell Teknoloji
12.498,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 12498.27 Synology DS223 (2x3.5''/2.5'') 2 HDD Yuvalı Tower NAS ÜnitesiSatıcı: GarajOnline
12.679,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 12679.80 Synology DS223 Cpu Realtek RTD1619B Modeli Nas SürücüSatıcı: AKNOLOJİ
12.930,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 12930.20 SYNOLOGY Ds223 (2X18TB DESTEĞİ) Raıd(0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Garaj Online Elektronik
12.938,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
11 12938.57 SYNOLOGY DS223 REALTEK QC 2 GB RAM- 2-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
13.112,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
12 13122 SYNOLOGY DS223 REALTEK QC 2 GB RAM- 2-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: Lowell Teknoloji
13.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 13489.00 SYNOLOGY Ds223 (2 Yuvalı, 1xge) Nas Depolama Ünitesi DS223Satıcı: CBN DIŞ TİCARET SANAYİ
13.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
14 13550.00 Synology DS223 2 GB NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: onlinealisverisyap
13.872,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
15 13872.68 Synology DS223 Nas 2yuvalı Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Fiyat Market
13.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
16 13980.00 SYNOLOGY DS223 (2x18TB Desteği) RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Lowell Teknoloji
14.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
17 14859.00