Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
8.094,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 8094.96 Synology DS223J 2 Yuvalı Diskstation Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknobiyotik
7.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 7989.00 Synology DS223J 2 Yuvalı Diskstation Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: OVY | 2 yorum
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 7999.00 Synology DS223J 2 Yuvalı Diskstation Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: OVY
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 7999.00 Synology Ds223j 2 Yuvali Diskstation Nas Depolama Unitesi 8.085,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 8085.02 SYNOLOGY DS223J REALTEK QC 1 GB RAM- 2-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: onlinealisverisyap
8.138,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
6 8138.29 Synology Ds223J 1 GB 2x3.5" Sata Desteği Raid (0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Ovy
8.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 8499.00 Synology DS223J 2 Yuvalı Diskstation Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: onlinealisverisyap
8.552,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 8552.92 SYNOLOGY (2 Yuvalı, 1xGE) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: OVY
8.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
9 8699.00 Synology Ds223j 2X3.5/2.5 Tower NasSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
8.813,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 8813.13 SYNOLOGY DS223J (2x3.5''/2.5'') Tower NAS TYCM4EEACN169753152711366Satıcı: ToptanMagaza
9.076,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
11 9076.45 SYNOLOGY DS223J 1GB 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: bızdeherseyvar
9.800,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
12 9800.14