Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
İşlemci Çekirdeği:
4 çekirdek
İşlemci Frekansı:
1.7 GHz
Bellek (RAM):
2 GB
Bellek Tipi:
DDR4
HDD Yuvası:
4 adet

Synology DiskStation DS423 NAS Fiyatları

Synology DS423 2 GB 4 Yuvalı Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: ebz

22.298,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 22298.60
Synology DS423 (4x18TB Desteği) RAID(0-1-5-6-10) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: ramazanmutlu

22.593,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 22593.46
Synology DS423 2 GB 4 Yuvalı Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: ramazanmutlu

23.067,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 23067.49
Synology DS423 (4x18TB Desteği) RAID(0-1-5-6-10) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: onlinealisverisyap

23.432,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 23432.07
Synology 4Diskli Realtek Qc-2Gb Ram-2-Gigabit Nas Server Ds423

Satıcı: ramazanmutlu

23.754,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 23754.00
Synology Ds423 Realtek Qc 2 Gb Ram- 4-Diskli Nas Server (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

23.961,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 23961.20
Synology DS423 2GB 4 Yuvalı NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: onlinealisverisyap

24.120,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 24130.06
SYNOLOGY SYNOLOGY DS423 NAS 4YUVALI NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ

Satıcı: KASVABİLİŞİM

25.150,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 25150.14
SYNOLOGY SYNOLOGY DS423 NAS 4YUVALI NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ

Satıcı: Lowell Teknoloji

25.936,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 25936.83
Synology DS423 (4X18TB Desteği) Raıd(0-1-5-6-10) Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: Lowell Teknoloji

26.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 26500.00
SYNOLOGY DS423 REALTEK QC 2 GB RAM- 4-diskli Nas Server (Disksiz)

Satıcı: Kasva Bilişim

26.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 26500.00
SYNOLOGY DS423 REALTEK QC 2 GB RAM- 4-diskli Nas Server (Disksiz)

Satıcı: Lowell Teknoloji

27.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 27099.00
Synology DS423 Nas 4yuvalı Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: teknoraks | 1 yorum

28.755,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 28755.00

Synology DiskStation DS423 NAS Fiyat Geçmişi

Synology DiskStation DS423 NAS Temel Özellikleri

USB
4 çekirdek
1.7 GHz
2 GB
DDR4
4 adet

Synology DiskStation DS423 NAS Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi NAS
• Cihaz Sınıfı NAS
• Depolama Teknolojisi Disk
• Veri Yolu USB
• Veri Yolu Standardı USB 3.2 Gen 1
• Bağlantı Arayüzü USB Type-A
• Diğer Bağlantılar Ethernet (RJ45)
• Diğer Bağlantı Standartları Gigabit Ethernet
• Diğer Özellikler Disksiz

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• HDD Yuvası 4 adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İşlemci Realtek RTD1619B
• İşlemci Çekirdeği 4 çekirdek
• İşlemci Frekansı 1.7 GHz
• Bellek (RAM) 2 GB
• Bellek Tipi DDR4

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Fan Soğutmalı
• Yükseklik 184 mm
• Genişlik 168 mm
• Derinlik 230 mm
• Ağırlık 2.21 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Synology DiskStation DS423 NAS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.