Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
8.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 8199.00 SYNOLOGY DS118 1 YUVALI 1GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİSatıcı: Teknobiyotik
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 8399.00 Synology Ds118 1 Yuvali Diskstation Nas Depolama UnitesiSatıcı: Teknobiyotik
8.434,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 8434.17 SYNOLOGY Ds118 Nas Server 1 Adet 3.5'disk Destekli StorageSatıcı: Teknobiyotik
8.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
4 8890.00 Synology Ds118 1 Yuvali 16 Tb Nas Depolama Unitesi 8.980,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
5 8980.41 Synology DiskStation DS118 Veri Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknobiyotik | 7 yorum
8.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 8990.00 SYNOLOGY DS118 1x3.5" Disk Desteği NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknobiyotik
9.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
7 9190.00 Synology DS118 Realtek QC 1.4 GHZ 1 GB USB 3.0 Tower NAS Sürücü (Disksiz)Satıcı: core-bilgisayar
9.317,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 9317.35 SYNOLOGY Ds118 Nas Server 1 Adet 3.5'disk Destekli StorageSatıcı: İleri Port Teknoloji
9.478,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
9 9478.41 Synology DS118 Realtek Qc 1 GB Ram- 1-Diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: Core Bilgisayar
9.864,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
10 9864.07