Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
42.592,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 42592.50 SYNOLOGY DS1520 PLUS CELERON QC- 8 GB RAM- 5-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: onlinealisverisyap
42.654,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 42664 Synology DS1520+ 5 Yuvalı NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: onlinealisverisyap
45.082,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
3 45082.12 SYNOLOGY Ds1520 Plus Celeron Qc-8 Gb Ram-5-diskli Nas Server (disksiz) DS1520PLUSSatıcı: onlinealisverisyap
46.048,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
4 46048.67 Synology DS1520+ 5 Yuvalı NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: zmteknoloji
46.083,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 46083.97 Synology DS1520+ (5 Yuvalı, 4xge, 2xesata) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum
47.246,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 47246.88 Synology DS1520+ 5 Yuvalı NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: core-bilgisayar
50.036,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 50036.55 Synology DS1520 Plus Celeron Qc- 8 GB Ram- 5-Diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: Core Bilgisayar
52.995,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 52995.33