Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 43499.00 Synology 6 Bay NAS DiskStation DS1621+ (Diskless)Satıcı: Teknobiyotik
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 43499.00 SYNOLOGY DS1621 PLUS RYZEN V1500B 4 GB RAM- 6-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: onlinealisverisyap
43.577,00 TL + Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 43587 Synology DS1621PLUS 4GB (6x3.5''/2.5'') NAS Depolama Ünitesi 42.787,00 TL + 40,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
4 42797 Synology DS1621+ 6 Yuvalı 4xGE 2xEsata NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: ramazanmutlu
45.360,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 45360.90 Synology DS1621+ 6 Yuvalı 4xGE 2xEsata NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: onlinealisverisyap
46.059,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 46059.84 SYNOLOGY Nas Server 6ad 3,5"dısk Desteklı Storage DS1621 PlusSatıcı: onlinealisverisyap
47.044,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 47044.54 Synology DS1621+ (6 Yuvalı, 4xge, 2xesata) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknobiyotik
48.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 48199.00 Synology Ds1621plus 4Gb 6 Bay 4Xglan Nas Depolama UnıtesıSatıcı: PTD Bilişim
48.300,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 48300.21 Synology DS1621+ 6 Yuvalı 4xGE 2xEsata NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Fer-YakBilgisayar
48.355,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
10 48355.13 Synology DS1621+ PLUS 6 Yuvalı, m.2 SSD Destekli, 4x Ethernet, 2x USB 3.2, 2x eSATA NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknobiyotik
49.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 49299.00 SYNOLOGY DS1621PLUS 6 YUVALI 4GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİSatıcı: Teknobiyotik
49.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 49299.00 SYNOLOGY DS1621 PLUS RYZEN V1500B 4 GB RAM-6-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: Core Bilgisayar
50.743,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 50743.99 Synology DS1621PLUS 4gb (6x3.5''/2.5'') Tower NasSatıcı: CBN TİCARET
57.824,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
14 57824.00 Synology Ds1621+ 6 Yuvali Depolama UnitesiSatıcı: NusratBilişim
72.759,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
15 72759.66