Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
25.738,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 25738.36 Synology DS923PLUS 4GB (4x3.5''/2.5'') NAS Depolama Ünitesi 25.631,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
2 25641 SYNOLOGY NAS SERVER 4AD 3.5"DISK DESTEKLI STORAGESatıcı: Teknoraks
26.475,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 26475.84 Synology Ds923 Plus 4Gb 4 Bay 2Xglan Nas Depolama UnıtesıSatıcı: PTD Bilişim
26.480,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 26480.37 SYNOLOGY NAS SERVER 4AD 3.5"DISK DESTEKLI STORAGESatıcı: GarajOnline
26.591,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 26591.20 Synology Ds923+ 4Gb 4 Hdd Yuvali Nas UnitesiSatıcı: Garaj Onlıne
26.612,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 26612.69 Synology DS923 Plus 4 3.5" Disk Destekli Storage NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: AKNOLOJİ
26.990,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 26990.13 Synology DS923 Plus 4 3.5" Disk Destekli Storage NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: OVY
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 26999.00 Synology DS923 Plus 4 3.5" Disk Destekli Storage NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknobiyotik
27.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 27299.00 Synology DS923PLUS Nas 4 Yuva Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: OVY | 1 yorum
27.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
10 27499.00 SYNOLOGY DS923 PLUS AMD Ryzen R1600 4 GB RAM- 4-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
27.720,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 27730 SYNOLOGY Ds923plus 4 Yuvalı 4gb Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: onlinealisverisyap
27.820,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
12 27820.67 SYNOLOGY DS923 PLUS AMD Ryzen R1600 4 GB RAM- 4-diskli Nas Server (Disksiz)Satıcı: onlinealisverisyap
28.233,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 28233.04 SYNOLOGY DS923PLUS01 Ryzen R1600 4GB 1TB HDD 4x3.5" SATA Desteği RAID(0-1-5-6-10) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
28.273,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 28273.02 Universal Synology DS923PLUS Nas 4 Yuva Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: OVY
28.700,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 28710 SYNOLOGY DS923PLUS 4GB 4x3.5''/2.5'' Tower NASSatıcı: bizdeherseyvarki
28.974,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
16 28974.97 Universal Synology Ds923Plus Nas 4 Yuva Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Ovy
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 28999.00 SYNOLOGY DS923PLUS01 Ryzen R1600 4GB 1TB HDD 4x3.5 SATA Desteği RAID(0-1-5-6-10) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
18 29199.00 Synology DS923PLUS Nas Server 4 Adet-3.5 Disk DestSatıcı: Fiyat Market | 1 yorum
29.403,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
19 29403.00 SYNOLOGY DS923PLUS02 Ryzen R1600 4GB 2TB HDD 4x3.5 SATA Desteği RAID(0-1-5-6-10) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
29.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
20 29699.00