Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
İşlemci Çekirdeği:
4 çekirdek
İşlemci Frekansı:
2.2 GHz
Bellek (RAM):
4 GB
Bellek Tipi:
DDR4
HDD Yuvası:
8 adet

Synology RackStation RS1221RP+ NAS Fiyatları

Synology Rs1221Rp Plus-Ryzen V1500B-4Gb Ram-8-Diskli Rack Nas Sunucu

Satıcı: ramazanmutlu

92.827,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 92827.14
Synology Rs1221Rp Plus-Ryzen V1500B-4Gb Ram-8-Diskli Rack Nas Sunucu

Satıcı: onlinealisverisyap

96.718,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 96718.99
Synology 8Diskli Ryzen V1500b 4Gb Ram-Gigabit Rack Nas Server Rs1221rp Plus

Satıcı: ramazanmutlu

97.613,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 97613.80
Synology Rs1221rp Plus-Ryzen V1500b-4Gb Ram-8-Diskli Rack Nas Sunucu

Satıcı: onlinealisverisyap

98.781,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 98781.60
Synology RS1221RP+8 yuvalı NAS 2.4Ghz Quadcore CPU

Satıcı: onlinealisverisyap

99.968,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 99978.73
SYNOLOGY 8diskli Ryzen V1500B 12GB RAM-Gigabit Rack Nas Server RS1221RP PLUS

Satıcı: onlinealisverisyap

106.743,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 106753.27
Synology RS1221RPPLUS Nas Rack 8AD 3,5"dısk Desteklı Storage

Satıcı: onlinealisverisyap

107.384,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 107384.46
SYNOLOGY 8diskli Ryzen V1500B 12GB RAM-Gigabit Rack Nas Server RS1221RP PLUS (9935)

Satıcı: onlinealisverisyap

121.035,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 121035.47
SYNOLOGY 8diskli Ryzen V1500B 20GB RAM-Gigabit Rack Nas Server RS1221RP PLUS (9935)

Satıcı: onlinealisverisyap

128.613,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 128613.47

Synology RackStation RS1221RP+ NAS Fiyat Geçmişi

Synology RackStation RS1221RP+ NAS Temel Özellikleri

4 çekirdek
2.2 GHz
4 GB
DDR4
8 adet

Synology RackStation RS1221RP+ NAS Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• HDD Yuvası 8 adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İşlemci AMD Ryzen V1500B
• İşlemci Çekirdeği 4 çekirdek
• İşlemci Frekansı 2.2 GHz
• Bellek (RAM) 4 GB
• Bellek Tipi DDR4

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Fan Soğutmalı
• Yükseklik 88 mm
• Genişlik 482 mm
• Derinlik 408 mm
• Ağırlık 11.7 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Synology RackStation RS1221RP+ NAS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.