Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Synology Rs422Plus 2Gb 4 Bay 2Xglan Rackmount Depolama Ünitesi Satıcı: ramazanmutlu
66.842,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 66842.94
Synology Rs422Plus 2Gb 4 Bay 2Xglan Rackmount Depolama Ünitesi Satıcı: onlinealisverisyap
69.605,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 69605.20
Synology 4Diskli Ryzen R1600-2Gb Ram-2-Gigabit Rack Nas Server Rs422 Plus
Satıcı: ramazanmutlu
70.288,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 70288.10
Synology Rs422 Plus Ryzen R1600-2Gb Ram-4-Diskli Rack Nas Sunucu (Disksiz)
Satıcı: onlinealisverisyap
71.043,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 71043.70
SYNOLOGY Rackstattion RS422+ 4 yuvalı Satıcı: onlinealisverisyap
71.897,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
5 71907.47
Synology RS422PLUS 4 Yuvalı 2gb Nas Depolama
Satıcı: onlinealisverisyap
77.277,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 77277.19
Synology 4diskli Ryzen R1600-2GB Ram-2-Gigabit Rack Nas Server RS422 Plus
Satıcı: Hızlı Stok
109.575,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 109575.05
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM