Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TECHBURADA
39.935,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 39935.04 WD My Cloud Storage PR4100 WDBNFA0640KBK-EESN 64 TB USB 3.0-Ethernet NAS SürücüSatıcı: Techburada
40.319,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 40319.04 WD My Cloud Pro Serisi Pr4100 64tb Bnfa0640kbk-eesn Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Techburada
41.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 41599.00 Western Digital My Cloud Pro Serisi sabit diskSatıcı: Techburada
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 41999.00 Wd WDBNFA0640KBK-EESN My Cloud Storage 64TB Pro Series PR4100Satıcı: Techburada | 1 yorum
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 41999.00 WD My Cloud Pro Serisi Pr4100 Wdbnfa0640Kbk-Eesn 64 TB Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: TECHBURADA
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 41999.00