Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
2
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Akel AP526 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyatları

Ap526 1000W + 1500W Siyah Elektrikli Çiftli Ocak, Termostat Ayarlı, Setüstü Plate

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

1.861,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1861.90
Akel Ap526 Çiftli Ocak

Satıcı: Evidea

1.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1869.00
Ap526 1000W + 1500W Gri Elektrikli Çiftli Ocak, Termostat Ayarlı, Setüstü Plate

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

1.945,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1945.80
AKEL AP526 Çiftli Ocak

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

1.999,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 1999.50
Akel AP526 Elektrikli Solo Ocak Inox

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

2.059,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 2059.20
Akel AP526 Elektrikli Solo Ocak Siyah

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

2.059,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 2059.20
Akel Ap526 Çiftli Ocak

Satıcı: Burak Züccaciye

2.089,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2089.05
Akel AP526 Çiftli Pleyt 2500 Watt Termostatlı Elektrikli Ocak siyah

Satıcı: simstoree

2.090,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 2090.61
Akel AP526 Çiftli Elektrikli Ocak 1000+1500 Watt Emaye Yüzey ile Kolay Temizlik Özelliği - Siyah

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 44 yorum

2.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2150.00
AP526 1000W + 1500W Gri Elektrikli Çiftli Ocak, Termostat Ayarlı, Setüstü Plate

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

2.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2150.00
AP526 1000W + 1500W Siyah Elektrikli Çiftli Ocak, Termostat Ayarlı, Setüstü Plate

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

2.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2150.00

Akel AP526 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Akel AP526 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 2
• Küçük Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 2
• Büyük Göz Verimi 1.5 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Metal
• Ağırlık 4.2 kg
• Renk Beyaz

Akel AP526 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.