Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Altus AL 87 GID Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyatları

ALTUS AL 87 GID Set Üstü Ocak İnox (Doğalgazlı)

Satıcı: ARYA DTM

6.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 6749.10
Altus AL-87 GID Wok Gözlü Set Üstü Ocak inox

Satıcı: DKN

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 6799.00
Altus AL-87 GID Wok Gözlü Set Üstü Ocak inox

Satıcı: ARYADTM

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6799.00
Altus Al-87 Gıd Wok Gözlü Inox Set Üstü Ocak - Doğalgaz

Satıcı: DKN KURUMSAL | 32 yorum

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 7199.00
Altus Al-87 Gıd Wok Gözlü DOĞALGAZLI ( SET ÜSTÜ ) Inox Ocak

Satıcı: DKN KURUMSAL

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 7199.00
Altus Al-87 Gıd Wok Gözlü DOĞALGAZLI ( SET ÜSTÜ ) Inox Ocak

Satıcı: ARYA DTM

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 7199.00
Altus AL 87 GID WOK GÖZLÜ DOĞALGAZLI INOX SET ÜSTÜ OCAK

Satıcı: EFLATUN DTM

7.207,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 7207.50
Altus Al-87 Gıd Wok Gözlü Inox Set Üstü Ocak - Doğalgaz

Satıcı: ARYA DTM | 32 yorum

7.295,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 7295.31
ALTUS AL 87 GID Set Üstü Ocak İnox (Doğalgazlı)

Satıcı: ARYA DTM

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 7499.00
ALTUS AL 87 GID Set Üstü Ocak İnox (Doğalgazlı)

Satıcı: ONLINE STOR

7.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 7980.00

Altus AL 87 GID Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Altus AL 87 GID Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 4 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4
• Orta Göz Verimi 2 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Paslanmaz Çelik
• Yükseklik 60 mm
• Genişlik 580 mm
• Derinlik 510 mm
• Ağırlık 8 kg
• Renk Inox
• Sınıf 60 cm

Altus AL 87 GID Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak İle En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Altus AL 87 GID Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.