Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Altus AL 89 GB Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Altus Al 89 Gb Set Üstü Cam Ocak Siyah Lpg (Tüplü)

Satıcı: ARYADTM

7.182,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7182.30
Altus AL 89 GB Set Üstü Ocak Siyah siyah

Satıcı: DKN

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 7199.00
Altus AL 89 GB Set Üstü Ocak Siyah siyah

Satıcı: ARYADTM

7.297,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 7297.11
Altus Al 88/89 GB Setüstü Ocak-Lpg

Satıcı: ARYA DTM

7.625,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 7625.07
Altus Al 88/89 GB Setüstü Ocak-Lpg

Satıcı: DKN KURUMSAL

7.626,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 7626.00
Altus AL 89 GB 4 Gözü Gazlı Setüstü Ocak

Satıcı: ARYA DTM

7.845,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 7845.02
Altus AL-89 GB Siyah Cam Set Üstü Ocak

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

7.847,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 7847.53
ALTUS AL 89 GB/GBD SET ÜSTÜ OCAK

Satıcı: JetTekno

7.857,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 7857.37
Altus Al-89 Gb Siyah Cam Set Üstü Ocak

Satıcı: NOVAELECTRONICS

8.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8019.00
Altus AL 89 GB 4 Gözü Gazlı Setüstü Ocak

Satıcı: ONLINE STOR

8.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 8075.00
Altus AL 89 GB 4 Gözü Gazlı Setüstü Ocak

Satıcı: ARYA DTM

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 8199.00
Altus AL 88/89 GB Setüstü Ocak-LPG

Satıcı: DKN KURUMSAL

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 8500.00

Altus AL 89 GB Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Altus AL 89 GB Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 60 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 515 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Altus AL 89 GB Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.