Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Altus ALA 84 GD Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyatları

Altus Al 84 Gd 4 Gözü Gazlı Set Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: Makroreyon

4.729,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 4729.50
Altus 84 Gd Setüstü Ocak-dg

Satıcı: ARYA DTM

4.777,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 4777.34
Altus 84 Gd Setüstü Ocak beyaz

Satıcı: ARYADTM

4.894,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4894.11
Altus 84 Gd Setüstü Ocak beyaz

Satıcı: MakroReyon

4.894,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4894.11
Altus Al 84 Gd Set Üstü Ocak Gaz Emniyetli Beyaz

Satıcı: ARYADTM

4.976,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4976.60
Altus 84 Gd Setüstü Ocak Doğalgazlı Beyaz

Satıcı: ARYA DTM

5.114,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 5114.07
Altus 84 Gd Setüstü Ocak Doğalgazlı Beyaz

Satıcı: Makroreyon

5.114,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 5114.07
84 Gd Setüstü Ocak-Dg - Beyaz

Satıcı: BEKİR AKGÖĞ | 4 yorum

5.114,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 5114.89
84 Gd Setüstü Ocak-Dg - Beyaz

Satıcı: Fixkırmızıbeyaz | 4 yorum

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 5499.00
Altus AL 84 GD Beyaz Doğalgazlı Set Üstü Ocak

Satıcı: ARYA DTM

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 5499.00
Altus AL 84 GD Beyaz Doğalgazlı Set Üstü Ocak

Satıcı: ElectroBeyazShop

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 5799.00
Altus 84 Gd Setüstü Ocak-dg

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

6.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 6049.00

Altus ALA 84 GD Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Altus ALA 84 GD Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Altus ALA 84 GD Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.