Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Alveus Vitro 641 Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

ALVEUS YENİ VİTROSERAMİK 641 SİYAH ELEKTRİKLİ OCAK 60 CM

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

5.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 5699.90
Alveus Vitroseramik 641 Siyah Elektrikli Ankastre Ocak 60 Cm

Satıcı: SALVANİNİ

5.779,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 5779.90
Alveus Yeni Vitroseramik 641 Siyah Elektrikli Ocak 60 Cm

Satıcı: SALVANİNİ

5.779,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 5779.90
ALVEUS YENİ VİTROSERAMİK 641 SİYAH ELEKTRİKLİ OCAK 60 CM

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

6.164,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 6164.10
ALVEUS VİTROSERAMİK 641 SİYAH ELEKTRİKLİ ANKASTRE OCAK 60 CM

Satıcı: SALVANİNİ

6.279,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 6279.16
Alveus Vitroseramik 641 Siyah Elektrikli Ankastre Ocak 60 Cm

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6699.00
Alveus YENİ VİTROSERAMİK 641 SİYAH ELEKTRİKLİ OCAK 60 CM

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6699.00
Alveus Yeni Vitroseramik 641 Siyah Elektrikli Ocak 60 cm

Satıcı: Salvanini | 4 yorum

6.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 6849.00
Alveus Vitro 641 Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Salvanini | 11 yorum

6.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 6849.00
ALVEUS VİTROSERAMİK 641 GRİ ELEKTRİKLİ OCAK 60 CM

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

7.454,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 7454.90
ALVEUS VİTROSERAMİK 641 GRİ ELEKTRİKLİ OCAK 60 CM

Satıcı: SALVANİNİ ANKASTRE

8.099,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 8099.10

Alveus Vitro 641 Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Alveus Vitro 641 Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 4
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Alveus Vitro 641 Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.