Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Arçelik OCD K 651 DWYG Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Fiyatları

Arçelik OCD K 651 DWYG Gazlı Cam Tablalı Ocak beyaz

Satıcı: GaziogluDTM

19.893,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 19893.07
Arçelik Ocd K 651 Dwyg Wok Gözlü Gri Ankastre Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

20.228,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20228.30
Arçelik OCD K 651 DWYG Wok Gözlü Gri Ankastre Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

20.787,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 20787.14
Arçelik Ocd K 651 Dwyg Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Arces Pazarlama

23.891,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 23891.00
Arçelik OCD K 651 DWYG Gazlı Cam Tablalı Ocak beyaz

Satıcı: RecepÇelikbaş

24.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 24920.00
Arçelik OCD K 651 DWYG Wok Gözlü Gri Ankastre Ocak

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

28.945,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 28945.38
Arçelik Ocd K 651 Dwyg Gazlı Cam Tablalı Ocak - Doğalgaz - Gri

Satıcı: Gönül Sokak

29.205,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 29205.27
Arçelik OCD K 651 DWYG Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: gönülsokak

29.411,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 29411.03
Arçelik OCD K 651 DWYG Grion Cam Ankastre Ocak 29.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 29610.00
Arçelik Ocd K 651 Dwyg Gazlı Cam Tablalı Ocak - Doğalgaz - Gri

Satıcı: ALATAŞ DTM

30.457,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 30457.90

Arçelik OCD K 651 DWYG Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Fiyat Geçmişi

Arçelik OCD K 651 DWYG Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Arçelik OCD K 651 DWYG Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 3.3 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 50 mm
• Genişlik 650 mm
• Derinlik 520 mm
• Ağırlık 14 kg
• Renk Gri

Arçelik OCD K 651 DWYG Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.