Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Arçelik OCD T 601-1 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

Arçelik OCD T 601-1 ES Ankastre Cam Tablalı Ocak siyah

Satıcı: RecepÇelikbaş

8.677,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 8677.50
Arçelik OCD T 601-1 ES Ankastre Cam Tablalı Ocak siyah

Satıcı: altinmobilyaas

9.789,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 9789.11
Arçelik Ocd T 601-1 Es Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Altın Mobilya AS

9.954,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 9954.10
Arçelik OCD T 601-1 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Altın Mobilya | 29 yorum

10.229,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 10229.07
Arçelik OCD T 601-1 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak Siyah

Satıcı: Altın Mobilya

10.229,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 10229.07
Arçelik OCD T 601-1 ES Şık Cam Tablalı Gazlı Ocak 10.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10250.00
Arçelik OCD T 601-1 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak Siyah

Satıcı: Altın Mobilya

10.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 10449.05
Arçelik OCD T 601-1 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 29 yorum

10.592,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 10592.70
Arçelik Ocd T 601-1 Es Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Altın Mobilya

10.859,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 10859.10
Arçelik OCD T 601-1 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak Siyah

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

12.440,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 12440.36
Arçelik OCD T 601-1 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak Siyah

Satıcı: gönülsokak

12.640,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 12640.48
Arçelik Ocd T 601-1 Es Gazlı Cam Tablalı Ocak Siyah

Satıcı: Gönül Sokak

13.147,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 13147.78

Arçelik OCD T 601-1 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Arçelik OCD T 601-1 ES Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Arçelik OCD T 601-1 EB Beyaz Ankastre Gazlı Ocak Beyaz 8.070,00 TL
Arçelik OCD T 601-1 ES Siyah Ankastre Gazlı Ocak Siyah 8.677,50 TL

Arçelik OCD T 601-1 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 50 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 520 mm
• Ağırlık 11.2 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Arçelik OCD T 601-1 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.